Vzduchová pistole Sig Sauer P226 Černá 4,5mm - Sig Sauer P226 Černá 4,5mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÉ PISTOLE PODLE ZNAČKY / Vzduchova pistole Sig Sauer / Sig Sauer P226 Černá 4,5mm  
Vzduchová pistole Sig Sauer P226 Černá 4,5mm - Sig Sauer P226 Černá 4,5mm
Výrobce Sig Sauer
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 50 Kč
Cena bez DPH: 3132 Kč
Cena s DPH: 3790 Kč

Popis produktu

Vzduchová pistole na diabolky a malou 12g CO2 bombičku. Zásobník pistole je oboustranný, tudíž na jedno naplnění dokážete vystřílet až šestnáct ran. Model je vyráběn americkou firmou Sig Sauer, ale skládán je v Japonsku. Dílenská lokalita zaručuje u pistole dostatečně kvalitní zpracování a funkčnost. Ručka P226 je vyrobena z polymeru na které najdeme gravírování stejně jako u ostré verze.

Pistole dobře padne do ruky a je samozřejmě vhodná i pro levorukého střelce. Zásobník je vkládán klasicky do pažbičky zbraně. CO2 bombička je vložena přímo do “hřbetu” pažbičky. Systém naražení CO2 je velice jednoduchý a rychlý.?? Oproti modelu P250, nám 226 nabízí našroubování moderátoru zvuku. Ústi hlavně je obalena polymerem, na kterém je umístěn závit. Pokud nechete použít moderátor, tak na závit našroubujete kovovou designovou krytkou, která je součásti pistole??.

Na levé straně zbraně se nachází manuální pojistka proti náhodnému výstřelu. Na spodní straně naleznete 22mm weaver lištu pro uchycení svítilny nebo laseru. Model P226 je pistole určena na olověné diabolky, proto zde výrobce použil pevnou drážkovanou ocelovou hlaveň. Celokovový závěr je pohyblivý (blowback), tudíž při střelbě simuluje pohyb reálné střelby. ??

Praktická zkušenost: U pistole jsme se setkali se silnějším blowback systémem, který musíme pochválit. Výdrž CO2 bombičky zůstává stejná jako u ostatních výrobců. Velká kapacita zásobníku.

Videa (video je pouze ilustrativní):