Warning: file_get_contents(http://skorpion.cz/admin2/advert3.php?enc=windows&page=http://www.vzduchovka.com/vzduchovky-podle-znacky/vzduchovky-asg/asg-tac4.5-45mm): failed to open stream: HTTP request failed! in /usr/local/hosting/home/vzduchovka.com/web/www/index.php on line 153

Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5mm - ASG TAC4.5 4,5mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVKY PODLE ZNAČKY / Vzduchovky ASG / ASG TAC4.5 4,5mm  
Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5mm - ASG TAC4.5 4,5mm
Výrobce ASG
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 50 Kč
Cena bez DPH: 2223 Kč
Cena s DPH: 2690 Kč

Popis produktu

První CO2 puška firmy ASG v zapažbení, připomínajícím taktickou zbraň. Stavbou velmi podobná pistolím, s výjimkou hlavně, která je podstatně delší. Pažba je vyrobena z polymeru, s příjemně působící pistolovou rukojetí pro snadnější úchop. Samotná pažba je zakončena gumovou botkou.

Lučík i spoušť jsou vyrobeny z plastu. Stejně jako u klasických pistolí, i zde je zásobník vkládán do rukojeti. Pro jeho uvolnění stačí zmáčknout pojistku a zásobník na ocelové BB broky se z ní vysune. Standardní 12g bombička se rovněž vkládá do rukojeti. Puška je vybavena klasickými pevnými mířidly. Puškohled nebo kolimátor lze upevnit na 22mm weaver lištu. Na lištu stejného rozměru, umístěnou na spodní části zbraně lze upevnit například taktickou svítilnu, nebo bipoid  (dvojnožku), který je dodáván jako součást zbraně.?Zbraň pracuje v samonabíjecím režimu, to znamená, že po nabití zásobníku a natlakování zbraně není třeba před každým výstřelem pušku natahovat.?

Činnost systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po odjištění zbraně a  stisknutí spouště narazí kohout na mžikový ventil, který přepustí dávku CO2 do hlavně. Pružina ze zásobníku zasune do komory další kuličku a střelba se opakuje pouhým mačkáním jazýčku spouště.

Praktická zkušenost: Puška dobře padne do ruky. Dvojnožky jsou součástí balení, což je výhoda pro tréninkovou střelbu menších, začínajících střelců. Pod hlavní je prostor pro laserový značkovač. Ten není součástí zbraně, protože jeho použití není v České republice povoleno. Zásobník má kapacitu 21 kuliček. Jedná se o levnější,  atraktivně zapažbenou zbraň pro zábavnou střelbu s možností montáže dalších zajímavých doplňků.

Videa:kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchovka.com
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Vzduchovky

 

24.5 %

Vzduchové pistole

 

19.4 %

CO2 pistole

 

17.8 %

Flobertky

 

19.9 %

Plynovky

 

18.5 %

celkem hlasů: 11620

nejprodavanejsi