Kuše Barnett Recruit 130lb - Kuše Barnett Recruit 130lb

Nacházíte se zde: Domovská stránka / KUŠE PODLE TYPU / Kuše Kladkové / Kuše Barnett Recruit 130lb  
Kuše Barnett Recruit 130lb - Kuše Barnett Recruit 130lb
Výrobce Barnett
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 100 Kč
Cena bez DPH: 10736 Kč
Cena s DPH: 12990 Kč

Popis produktu

Odzkoušený a kvalitní model amerického výrobce Barnett. Jedná se o klasickou kladkovou kuši o síle nátahu 130LB. Pažba modelu je vyrobena z polymeru a má černé zbarvení. Úchop recruitu je vhodný jak pro pravorukého, tak i pro levorukého střelce. Výřez pažby je takzvaně pistolový, díky tomu je i váha kuše nižší. Na spodní straně pažby je umístěno logo společnosti, které je gravírováno v červeném hliníku. Samozřejmostí je také kovová spoušť. V prostoru předpažbí je výřez, který slouží pro prsty, ten dodává lepší stabilitu úchopu a přesnost při výstřelu z kuše. Očka, která naleznete na kuši, slouží pro upevnění popruhu. Recruit disponuje 22mm weaver lištou, která slouží pro uchycení kolimátoru, který je součástí balení.

Jak již bylo zmíněno jedná se o silnou kuši s nátahem 130LBS, a proto je i tento model vybaven manuální pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ke kuši je možno dokoupit manuální naviják tětivy, který se umístí do lícnice. Pro Recruit doporučujeme šípy o délce 20”, které jsou také součástí balení. Model šípu je vhodný i pro lovecký hrot.

Praktická zkušenost:
Kuši bychom zařadili mezi kvalitní a přesné výrobky, za rozumnou cenu. Výhodou je možnost dokoupení ručního navijáku. Samozřejmě postačí i klasický ruční natahovák, který jsme měli možnost dohromady s touto kuší vyzkoušet. Síla nátahu je dostačující pro sportovní, ale i lovecké účely. Design a úchop recruitu přináší pocit pohodlí a jistoty.

Videa (video je pouze ilustrativní):

kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchovka.com
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Vzduchovky

 

24.4 %

Vzduchové pistole

 

19.4 %

CO2 pistole

 

17.9 %

Flobertky

 

19.8 %

Plynovky

 

18.5 %

celkem hlasů: 11528

nejprodavanejsi