Kuše Jandao Tomahawk 185LB - Kuše Jandao Tomahawk 185LB

Nacházíte se zde: Domovská stránka / KUŠE PODLE TYPU / Kuše Kladkové / Kuše Jandao Tomahawk 185LB  
Kuše Jandao Tomahawk 185LB - Kuše Jandao Tomahawk 185LB
Výrobce Jandao
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 100 Kč
Cena bez DPH: 9826 Kč
Cena s DPH: 11890 Kč

Popis produktu

Lovecká kladková kuše Tomahawk je novinkou firmy JANDAO pro náš trh. Tato kuše je kromě lovu vhodná také pro sportovní střelbu. Značka Jandao vyrábí kuše vysoké kvality a vyznačuje se perfektním poměrem cena a výkon. Tato firma vyrábí luky a kuše pro celou řadu renomovaných světových značek a proto je kvalita jejich výrobků zaručena.

Kuše je vybavena kladkovým lučištěm, které má rozpětí 48cm a sílu 185Lbs. Toto lučiště je vyrobeno z dělených dvojitých ramen s kruhovými CNC kladkami. Díky tomu je kuše schopna udělit šípu počáteční rychlost až 400 FPS, což odpovídá 122 m/s. Upozorňujeme, že je nutné mít k této kuši již dostatečně kvalitní dopadiště, jelikož její síla není opravdu zanedbatelná!

Samozřejmostí je pojistka spouště, která chrání uživatele i jeho okolí před náhodným výstřelem. Tato pojistka se nachází na zadní části RIS lišty a díky tomu je jednoduše dostupná. Tělo této kuše je vyrobeno z odolného a zároveň odlehčeného polymeru. Povrchová úprava těla je v pogumovaném camo provedení, díky kterému je zaručen exkluzivní vzhled, ale také toto provedení zaručuje pevný a stabilní úchop kuše. V pažbě je umístěna díra, která slouží k jistějšímu a pohodlnějšímu úchopu. Předpažbí kuše je vyrobeno ze stejného materiálu a tudíž se také dobře drží.

Další výhodou je, že v přední i zadní části kuše je umístěn čep pro nasazení oka popruhu, který zajistí jednoduché přenášení kuše na ramenu střelce. Místo pro založení natahováku tětivy je umístěno za RIS lištou, pod pojistkou. Natahovák tětivy je nutno si dokoupit. Novinkou oproti předchozím modelům je použití brzdy tětivy. Změnou také prošla pažba, která má nyní nastavitelnou lícnici. Kuše je díky výřezům odlehčená.

Praktická zkušenost:
Tato kuše je opravdovým vrcholem v produkci firmy JANDAO a může směle konkurovat i těm nejkvalitnějším kuším na našem trhu. Její síla a přesnost je opravdu obdivuhodná. Velice nás zaujala celková kvalita provedení a můžeme ji 100% doporučit. Kuše Chace Sun II Jandao snese ty nejpřísnější měřítka a může být směle používána k přesné sportovní střelbě.

Videa (video je pouze ilustrativní):

kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchovka.com
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Vzduchovky

 

24.4 %

Vzduchové pistole

 

19.4 %

CO2 pistole

 

17.9 %

Flobertky

 

19.8 %

Plynovky

 

18.5 %

celkem hlasů: 11528

nejprodavanejsi